Instytut Ochrony Środowiska – Państwowy Instytut Badawczy zaprasza na bezpłatne webinarium*   „Moduł EWIDENCJA ODPADÓW – odpady komunalne w systemie BDO”,   które odbędzie się 3 lutego 2020 r. w godz. 10:00 – 12:00.

Internetowe szkolenie skierowane jest do podmiotów, które są zainteresowane poznaniem funkcjonalności BDO ze szczególnym uwzględnieniem karty przekazania odpadów komunalnych (KPOK) oraz jak dokonywać wpisów na karcie ewidencji odpadów (KEO).

Zapisy na szkolenie dostępne są TUTAJ

Program szkolenia:

  1. Logowanie do systemu BDO.
  2. Prezentacja wybranych sekcji Modułu Ewidencji Odpadów (Karta Przekazania Odpadów Komunalnych oraz Karta Ewidencji Odpadów).

UWAGA!

 1. Przed rozpoczęciem webinarium prosimy o sprawdzenie:
  • przeglądarki, z jakiej Państwo korzystają (jeśli wybraną przeglądarką jest Internet Explorer, to prosimy o skorzystanie podczas webinarium z innej przeglądarki, np. Chrome, Firefox, Opera, Edge, Safari),
  • wersji przeglądarki (jeśli nie jest to wersja najnowsza, należy ją zaktualizować),
  • ustawień głosu w komputerze oraz na karcie, w której otwarta jest strona z webinarium.
 2. Aby w trakcie transmisji zminimalizować ryzyko zakłóceń, prosimy o wyłączenie innych używanych aplikacji.
 3. Wymagana minimalna prędkość łącza internetowego powinna wynosić 512 kbps. W przypadku wolniejszego łącza mogą pojawić się zakłócenia obrazu i/lub dźwięku.

Uprzejmie informujemy, że aplikacja webinarowa nie nakłada ograniczeń na liczbę zarejestrowanych użytkowników. Natomiast maksymalna liczba uczestników jednego webinarium to 1000 osób. W związku z tym w szkoleniu będzie mogło wziąć udział pierwszych 1000 osób, które wejdą w momencie rozpoczęcia wydarzenia.

Zainteresowanych, którym nie uda się dostać na webinarium, zapraszamy do transmisji na żywo, którą będzie można śledzić na naszym profilu facebookowym.

Osoby, którzy nie dostaną się na webinarium, będą mogły wziąć udział w kolejnych, organizowanych przez Instytut Ochrony Środowiska – Państwowy Instytut Badawczy, webinariach. Szczegółowy terminarz planowanych szkoleń dostępny jest na naszej stronie internetowej w zakładce Szkolenia – Terminarz szkoleń.

*Webinar (Webinarium) – rodzaj seminarium prowadzonego za pośrednictwem Internetu przy pomocy technologii webcast.
Źródło: https://www.semtec.pl/slownik-seo/webinar/


Opublikowane w dniu 31 stycznia 2020, aktualizacja: 24 marca 2020