Instytut Ochrony Środowiska – Państwowy Instytut Badawczy zaprasza na bezpłatne webinarium* Moduł EWIDENCJA – KARTA EWIDENCJI ODPADÓW NIEBEZPIECZNYCH w systemie BDO – 10.02.2020”, które odbędzie się 10 lutego 2020 r. w godz. 10:00 – 12:00.

Internetowe szkolenie skierowane jest do podmiotów, które są zainteresowane poznaniem funkcjonalności BDO ze szczególnym uwzględnieniem podmiotów działających jako sprzedawcy oraz pośrednicy w obrocie odpadami którzy zobowiązani są dokonywać wpisów na karcie ewidencji odpadów niebezpiecznych (KEON).

Zapisy na szkolenie dostępne są TUTAJ

Program szkolenia:

  1. Nawigacja po systemie BDO.
  2. Informacje ogólne o karcie ewidencji odpadów niebezpiecznych
  3. Prezentacja Modułu Ewidencji – Karta Ewidencji Odpadów Niebezpiecznych.

 

UWAGA!

  1. Przed rozpoczęciem webinarium prosimy o sprawdzenie:
  • przeglądarki, z jakiej Państwo korzystają (jeśli wybraną przeglądarką jest Internet Explorer, to prosimy o skorzystanie podczas webinarium z innej przeglądarki, np. Chrome, Firefox, Opera, Edge, Safari),
  • wersji przeglądarki (jeśli nie jest to wersja najnowsza, należy ją zaktualizować),
  • ustawień głosu w komputerze oraz na karcie, w której otwarta jest strona z webinarium.

 

  1. Aby w trakcie transmisji zminimalizować ryzyko zakłóceń, prosimy o wyłączenie innych używanych aplikacji.
  2. Wymagana minimalna prędkość łącza internetowego powinna wynosić 512 kbps. W przypadku wolniejszego łącza mogą pojawić się zakłócenia obrazu i/lub dźwięku.

 

Uprzejmie informujemy, że aplikacja webinarowa nie nakłada ograniczeń na liczbę zarejestrowanych użytkowników. Natomiast maksymalna liczba uczestników jednego webinarium to 1000 osób. W związku z tym w szkoleniu będzie mogło wziąć udział pierwszych 1000 osób, które dołączą w momencie rozpoczęcia wydarzenia.

Osoby, który nie dostaną się na webinarium, będą mogły wziąć udział w kolejnych, organizowanych przez Instytut Ochrony Środowiska – Państwowy Instytut Badawczy, webinariach. Szczegółowy terminarz planowanych szkoleń dostępny jest na naszej stronie internetowej w zakładce Szkolenia – Terminarz szkoleń.

*Webinar (Webinarium) – rodzaj seminarium prowadzonego za pośrednictwem Internetu przy pomocy technologii webcast.
Źródło: https://www.semtec.pl/slownik-seo/webinar/


Opublikowane w dniu 7 lutego 2020, aktualizacja: 24 marca 2020