Instytut Ochrony Środowiska – Państwowy Instytut Badawczy zaprasza na bezpłatne webinarium* EWIDENCJA ZUŻYTEGO SPRZĘTU ELEKTRYCZNEGO I ELEKTRONICZNEGO w systemie BDO”, które odbędzie się 17 lutego 2020 r. w godz. 10:00 – 12:00.

Internetowe szkolenie skierowane jest do podmiotów, które są zainteresowane poznaniem funkcjonalności systemu BDO ze szczególnym uwzględnieniem Karty Ewidencji Zużytego Sprzętu Elektrycznego i Elektronicznego (KEZSEiE) dedykowanej podmiotom prowadzącym zakłady przetwarzania zużytego sprzętu elektrycznego i elektronicznego.

Zapisy na szkolenie dostępne są TUTAJ

Program szkolenia:

 • Informacje ogólne o systemie BDO
 • Nowelizacja ustawy o odpadach z dnia 14.12.2012r.
 • Prezentacja modułu ewidencji odpadów w systemie BDO:
  karta ewidencji zużytego sprzętu elektrycznego i elektronicznego (KEZSEIE)
 • Panel pytań i odpowiedzi

UWAGA!

 1. Przed rozpoczęciem webinarium prosimy o sprawdzenie:
  • przeglądarki, z jakiej Państwo korzystają (jeśli wybraną przeglądarką jest Internet Explorer, to prosimy o skorzystanie podczas webinarium z innej przeglądarki, np. Chrome, Firefox, Opera, Edge, Safari),
  • wersji przeglądarki (jeśli nie jest to wersja najnowsza, należy ją zaktualizować),
  • ustawień głosu w komputerze oraz na karcie, w której otwarta jest strona z webinarium.
 2. Aby w trakcie transmisji zminimalizować ryzyko zakłóceń, prosimy o wyłączenie innych używanych aplikacji.
 3. Wymagana minimalna prędkość łącza internetowego powinna wynosić 512 kbps. W przypadku wolniejszego łącza mogą pojawić się zakłócenia obrazu i/lub dźwięku.

Uprzejmie informujemy, że aplikacja webinarowa nie nakłada ograniczeń na liczbę zarejestrowanych użytkowników. Natomiast maksymalna liczba uczestników jednego webinarium to 1000 osób. W związku z tym w szkoleniu będzie mogło wziąć udział pierwszych 1000 osób, które wejdą w momencie rozpoczęcia wydarzenia.

Zainteresowanych, którym nie uda się dostać na webinarium, zapraszamy do transmisji na żywo, którą będzie można śledzić na naszym profilu facebookowym.

Osoby, którzy nie dostaną się na webinarium, będą mogły wziąć udział w kolejnych, organizowanych przez Instytut Ochrony Środowiska – Państwowy Instytut Badawczy, webinariach. Szczegółowy terminarz planowanych szkoleń dostępny jest na naszej stronie internetowej w Szkolenia – Terminarz szkoleń.

*Webinar (Webinarium) – rodzaj seminarium prowadzonego za pośrednictwem Internetu przy pomocy technologii webcast.
Źródło: https://www.semtec.pl/slownik-seo/webinar/


Opublikowane w dniu 14 lutego 2020, aktualizacja: 24 marca 2020