Instytut Ochrony Środowiska – Państwowy Instytut Badawczy zaprasza na bezpłatne webinarium* BDO w pigułce”, które odbędzie się 14 kwietnia 2022 r. w godz. 9:00 – 10:30.

Webinarium skierowane jest do podmiotów, które chcą poznać podstawowe funkcje systemu BDO w zakresie składania wniosków, ewidencji oraz sprawozdawczości.

Zapisy na szkolenie dostępne są TUTAJ 

UWAGA!

  1. Po wypełnieniu formularza rejestracyjnego aplikacja webinarowa wysyła zaproszenie z linkiem do wydarzenia. W przypadku nieotrzymania linku do wydarzenia, sugerujemy sprawdzić skrzynkę SPAM oraz zweryfikować ustawienia poczty w zakresie ograniczeń i blokad wiadomości przychodzących. Jeśli mail z linkiem nie dotarł, sugerujemy ponownie zarejestrować się, używając prywatnego adresu mailowego.
  2. Przed rozpoczęciem webinarium prosimy o sprawdzenie:
  • przeglądarki, z jakiej Państwo korzystają (jeśli wybraną przeglądarką jest Internet Explorer, to prosimy o skorzystanie podczas webinarium z innej przeglądarki, np. Chrome, Firefox, Opera, Edge, Safari),
  • wersji przeglądarki (jeśli nie jest to wersja najnowsza, należy ją zaktualizować),
  • ustawień głosu w komputerze oraz na karcie, w której otwarta jest strona z webinarium.

3. Aby w trakcie transmisji zminimalizować ryzyko zakłóceń, prosimy o wyłączenie innych używanych aplikacji. 

4. Wymagana minimalna prędkość łącza internetowego powinna wynosić 512 kbps. W przypadku wolniejszego łącza mogą pojawić się  zakłócenia obrazu i/lub dźwięku.

*Webinar (Webinarium) – rodzaj seminarium prowadzonego za pośrednictwem Internetu przy pomocy technologii webcast.

Źródło: https://www.semtec.pl/slownik-seo/webinar/


Opublikowane w dniu 11 kwietnia 2022, aktualizacja: 11 kwietnia 2022